Forum A92x Download Strona Główna A92x Download
Wszystko dla A92x
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

ja proponuje wlozyc wklade 2 cm kregoslup ci sie wyrown i ni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum A92x Download Strona Główna -> Aplikacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
Juukla



Doł±czył: 24 Sty 2014
Posty: 735
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Sk±d: Finland

PostWysłany: Pi± 1:19, 21 Mar 2014    Temat postu: ja proponuje wlozyc wklade 2 cm kregoslup ci sie wyrown i ni

Dziękuję wszystkim dziewczyną, które są już po głodówkach za wsparcie tych które rozpoczynają> Nie mam netu w domu tak , że odezwę się dopiero w poniedziałek . [link widoczny dla zalogowanych] nie jestem sprzeawca... Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
UNIKAJ JAK OGNIA MODEL - MEDu w Warszawie, chyba, ze chcesz potem prawowac sie z nimi o zwrot kosztow operacji plus odszkodowania za straty fizyczne (okaleczenie) i moralne.
wszyscy ci chirurdzy robili specjalizacjÄ™ u prof.
[link widoczny dla zalogowanych]
nalozyla mi czarne pasemka w duzej ilosci, nie zniszczylo mi to wlosow a kolor sie dlugo utrzymywal...dzis po 7 miesiacach mi sie to dosyc splukało...
Dobrze jest tę wodę zmienić ze dwa razy.
Firanki sie nie prasuje bo ĹĽĂłlknie.
[link widoczny dla zalogowanych]

FeBe...znajdz choc chwilke dla nas! [link widoczny dla zalogowanych] Po prostu jestem wysoka.

W pracy ok. 250 zł za krótką w listopadzie Organizm nie jest monolitem, jak wielu z Nas się wydaje. To nie jest żaden wynik! Ja z tego powodu najpierw chcialam miec za soba te wszelkie uroczystosci,tym bardziej,ze co tydzien byly kolejne imieniny w rodzinie( w tym moje ). [link widoczny dla zalogowanych]
jakieś takie wieśniackei są,kojarzą mi się z dyskotekowymi różowymi panienkami ze wsi które klnąjak szewc Pomysł z odkurzaczem naprawdę mnie rozbawił. On wykorzystuje wizerunek i popularnosc K. jeden km dwa potem wiecej . Miałem problem z paznokciem lewego palucha przez dwa miesiące. Daj znać kiedy zaczynamy!!! Witanko
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Jesli bedzie taka sama albo wieksza no to trudno, ale przynajmniej spróbowałam.
idzcie tam fajna atmosfera i fajnie robia zabiegi ja robilam frencha ale fajne maja zabiegi na twarz i spoko ceny


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
osk.bork



Doł±czył: 06 Lut 2023
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: ¦ro 19:56, 26 Kwi 2023    Temat postu:

Wła¶nie wróciłam z zabiegu [link widoczny dla zalogowanych] i czuję się fantastycznie! Serdecznie polecam!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum A92x Download Strona Główna -> Aplikacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin